Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Sander Jong vs Jeffrey Von Der Schulenburg
6-1,6-0
28 |
Liam Gavrielides vs Jeffrey Von Der Schulenburg
Retired
28 |
Joao Fonseca vs Sander Jong
4-6,3-6
27 |
Marcel Zielinski vs Jeffrey Von Der Schulenburg
6-7,6-2,1-6
27 |
Lodewijk Weststrate vs Sander Jong
3-6,7-5,2-6
27 |
Liam Gavrielides vs Matthew Dellavedova
6-4,6-1
27 |
Hazem Naw vs Joao Fonseca
6-7,5-7
26 |
Adam Heinonen vs Matthew Dellavedova
3-6,6-3,3-6
26 |
Sander Jong vs Alex Knaff
6-4,6-3
26 |
Lodewijk Weststrate vs Guy Den Heijer
7-6,6-4
26 |
Tom Gentzsch vs Jeffrey Von Der Schulenburg
4-6,3-6
26 |
Joao Fonseca vs Collin Altamirano
6-2,6-3
ITF M15 - Saarlouis
Welkom bij het ITF M15 - Saarlouis tennistoernooi! Dit spannende evenement vindt plaats van [Startdatum] tot [Einddatum] in het prachtige Saarlouis, Duitsland.
Het toernooi trekt een topveld van opkomende tennissers uit de hele wereld, die strijden om prijzenpot en belangrijke ATP-rankingpunten. Met spectaculaire wedstrijden op hoog niveau, is er voor elke tennisliefhebber iets te genieten.
De wedstrijden worden gehouden in de modern uitgeruste Tennishalle Saarlouis, die plaats biedt aan een uitzinnige menigte. Geniet van het comfort van overdekte zitplaatsen, een ontspannen atmosfeer en een breed scala aan eten en drinken.
Het ITF M15 - Saarlouis is een perfect evenement voor tennissenthousiastelingen, familie en vrienden om samen te komen en te genieten van de passie voor tennis.
Schrijf je nu in voor het toernooi en mis dit spannende evenement niet!