Het Italiaans kampioenschap beachvolleybal 2019 is een professioneel beachvolleybaltoernooi dat van 17 tot en met 21 juli 2019 plaatsvindt in Lecce, Italië. Het toernooi maakt deel uit van de FIVB World Tour 2019 en trekt enkele van de beste beachvolleybalspelers ter wereld.
Het toernooi wordt gehouden in het zand van het prachtige strand van Lecce. De topspelers zullen strijden om een aandeel van de prijzenpot van $ 300.000. Het toernooi is een geweldige kans om enkele van de beste beachvolleybalspelers ter wereld in actie te zien.
Tickets voor het toernooi zijn nu te koop. Voor meer informatie over het toernooi, bezoek de officiële website van de FIVB.
This website stores data such as cookies to enable site functionality including analytics and personalization. By
using this website, you automatically accept that we use cookies.