Le Mont-Saint-M

**Grand Prix de Trot de Le Mont-Saint-Michel**

Welkom op het grootste drafpaardenrace-evenement van Frankrijk, de Grand Prix de Trot de Le Mont-Saint-M! Deze prestigieuze race wordt elk jaar gehouden in de adembenemende omgeving van de Mont-Saint-Michel, een UNESCO-werelderfgoedlocatie.

**Sensatievolle races**
Getuige zijn van intense races met enkele van 's werelds beste dravers die strijden om de overwinning op de uitdagende baan van 1.300 meter. De race bevat meerdere manches, culminerend in de Grand Prix-finale met een prijzenpot van € 200.000.

**Een iconische locatie**
De Mont-Saint-Michel biedt een spectaculair decor voor deze iconische race. Het getijde-eiland, met zijn eeuwenoude abdij op de top, creëert een magische sfeer die de spanning van de races versterkt.

**Uitgebreid programma**
Naast de races is er een uitgebreid programma met entertainment, waaronder livemuziek, eten, drinken en culturele tentoonstellingen. Bezoekers kunnen ook profiteren van de prachtige stranden en de historische bezienswaardigheden in de omgeving.

**Een onvergetelijke ervaring**
Of je nu een fervent paardensportliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een spannend dagje uit, de Grand Prix de Trot de Le Mont-Saint-M is een onvergetelijke ervaring. Beleef de spanning van de races, geniet van de ongelooflijke omgeving en creëer blijvende herinneringen.