Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Kristina Dmitruk vs Lara Schmidt
3-6,2-6
28 |
Lara Schmidt vs Ilona G Ghioroaie
Retired
28 |
[238] Kristina Dmitruk vs Alexandra Vecic
[458] |
3-6,6-4,7-5
27 |
Jesika Maleckova vs Lara Schmidt
5-7,3-6
27 |
Tina Nadine Smith vs Ilona G Ghioroaie
4-6,6-7
27 |
[458] Alexandra Vecic vs Caijsa W Hennemann
[364] |
6-1,4-6,6-2
27 |
[238] Kristina Dmitruk vs Lena Papadakis
[337] |
3-6,6-3,6-3
26 |
[452] Ilona G Ghioroaie vs Gabriela Ce
[293] |
7-6,6-2
26 |
[399] Kathinka Von Deichmann vs Alexandra Vecic
[458] |
6-7,6-4,5-7
26 |
Lara Schmidt vs Michaela Bayerlova
6-3,6-2
26 |
[338] Jesika Maleckova vs Julie Struplova
[376] |
6-0,6-2
26 |
Tina Nadine Smith vs Lisa Zaar
6-3,4-6,7-6
**ITF W25 Klosters**
Het ITF W25 Klosters-toernooi, dat plaatsvindt in het prachtige Zwitserse Alpenresort Klosters, is een professioneel tennistoernooi voor vrouwen dat deel uitmaakt van het ITF World Tennis Tour-circuit.
**Data:**
* [Startdatum invoegen] - [Einddatum invoegen]
* Tennisclub Klosters
* Klosters, Zwitserland
**Prijzengeld:**
* $25.000
**Categorie:**
* ITF W25
**Oppervlak:**
* Gravel
**Schema:**
Het toernooi omvat de volgende onderdelen:
* Enkelspel
* Dubbelspel
Toptennissers uit de hele wereld strijden om de titel, waaronder spelers uit de WTA-ranglijst en opkomende talenten.
* Spannende wedstrijden op het gravel
* Een schilderachtige locatie in de Zwitserse Alpen
* Mogelijkheid om opkomende tennistalenten te zien
* Gezellige sfeer en gastvrijheid
**Toegang:**
Tickets zijn verkrijgbaar aan de poort of van tevoren online.
Voor meer informatie en updates, bezoek de officiële website van het toernooi: [website-adres invoegen]