Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Corentin Denolly vs Maxime Chazal
6-2,4-6,5-7
28 |
Maxime Tchoutakian vs Maxime Chazal
1-6,4-6
28 |
Corentin Denolly vs Erik Crepaldi
6-2,6-3
27 |
Filippo Moroni vs Maxime Tchoutakian
6-7,5-7
27 |
Corentin Denolly vs Alessandro Petrone
6-3,6-4
27 |
Maxime Chazal vs Evan Furness
4-6,6-4,6-3
27 |
Erik Crepaldi vs Franco Emanuel Egea
6-4,7-5
26 |
Matteo Arnaldi vs Evan Furness
2-6,1-6
26 |
Maxime Chazal vs Calum Puttergill
6-3,6-3
26 |
Franco Emanuel Egea vs Francesco Vilardo
6-1,6-4
26 |
Maxime Tchoutakian vs Pietro Rondoni
Retired
26 |
Corentin Denolly vs Gabriel Petit
Retired
**ITF M25 Vercelli: Een Tennisfeest Onder de Italiaanse Zon**
Bereid je voor op een week vol spannende tenniswedstrijden in het pittoreske Vercelli, Italië. Van **[begin datum]** tot **[eind datum]**, wordt het ITF M25 Vercelli-toernooi gehouden, met een prijzenpot van € 25.000.
Dit prestigieuze evenement brengt getalenteerde tennissers van over de hele wereld samen. Zie hoe zij hun vaardigheden tonen op de harde banen van het prachtig gelegen Tennis Club Vercelli.
Naast de toptenniswedstrijden, kunnen bezoekers genieten van diverse andere activiteiten op het toernooiterrein. Verken de lokale keuken bij eetstalletjes, geniet van muziekoptredens en leer meer over de fascinerende geschiedenis van Vercelli.
Of je nu een fervent tennisliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een leuk dagje uit, de ITF M25 Vercelli heeft iets te bieden voor iedereen. Kom langs, juich je favoriete spelers toe en ervaar de passie en opwinding van dit fantastische tennistoernooi.
* € 25.000 prijzenpot
* Toptennissers uit de hele wereld
* Wedstrijden op harde banen
* Diverse activiteiten voor toeschouwers
* Schilderachtige locatie in Vercelli, Italië
**Tickets:**
Tickets zijn nu verkrijgbaar via **[website ticketverkoop]** of bij de poort op de dag van de wedstrijd.
**Meer informatie:**
Bezoek voor meer informatie over het toernooi de officiële website op **[website toernooi]** of volg de ITF M25 Vercelli op sociale media.