NCAA Championship

**NCAA Kampioenschap Beachvolleybal**

Welkom bij het NCAA Kampioenschap Beachvolleybal, het meest prestigieuze beachvolleybaltoernooi voor universiteitsploegen in de Verenigde Staten.

Dit jaarlijkse evenement brengt de beste beachvolleybalteams van het land samen voor een driedaags toernooi vol intense wedstrijden en opwindende acties. De ploegen strijden om de titel van Nationaal Kampioen en een plek in de geschiedenisboeken van de sport.

Met een epische sfeer, spannende wedstrijden en de mogelijkheid getuige te zijn van de toekomststerren van het beachvolleybal, is het NCAA Kampioenschap een evenement dat je niet mag missen.

**Wedstrijdschema:**

* Vrijdag: Voorrondes en kwartfinales
* Zaterdag: Halve finales
* Zondag: Kampioenschapsfinale

**Teams:**

De 16 beste beachvolleybalteams van het land nemen deel aan het toernooi. De deelnemende teams worden bepaald op basis van hun prestaties in de reguliere competitie en post-season toernooien.

Het NCAA Kampioenschap Beachvolleybal wordt gehouden op Siesta Key Beach in Sarasota, Florida. Dit prachtige strand staat bekend om zijn witte zandstranden en kristalheldere water, waardoor het de perfecte locatie is voor een high-stakes beachvolleybaltoernooi.

**Tickets:**

Tickets voor het NCAA Kampioenschap Beachvolleybal zijn nu te koop. Je kunt tickets online kopen of bij de kassa op het evenement.

**Kom en beleef de passie en opwinding van het NCAA Beachvolleybalkampioenschap!**