CS:GO - Cobx Masters

**CS:GO - Cobx Masters**

Welkom bij CS:GO - Cobx Masters, het grootste Counter-Strike: Global Offensive-toernooi van Nederland!

Bereid je voor op spectaculaire matches, intense gevechten en een onvergetelijke ervaring. Met een prijzenpot van €10.000,- strijden de beste CS:GO-teams van Nederland en daarbuiten om de felbegeerde titel van Cobx Master.

Het toernooi vindt plaats in het iconische AFAS Live in Amsterdam en wordt live uitgezonden op Twitch en YouTube. Stem af op al het drama, spanning en hoogtepunten terwijl de teams strijden voor roem, fortuin en de eeuwige glorie van Cobx Masters.

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, de deelnemende teams en de toernooischema op onze website: www.cobxmasters.nl

Mis het niet! Koop nu je tickets en maak je klaar om getuige te zijn van het hoogst mogelijke niveau van CS:GO-actie.

#CobxMasters #CSGO #Esports #Amsterdam