ITF W25 Obidos WD

**ITF W25 Óbidos WD**

Het ITF W25 Óbidos WD-tennistoernooi zal van **[begindatum]** tot **[einddatum]** plaatsvinden in de prachtige stad Óbidos, Portugal. Dit damestoernooi maakt deel uit van de ITF Women's World Tennis Tour en trekt een aantal van de beste vrouwelijke tennissers ter wereld.

**Speelschema:**

Het toernooi wordt gespeeld op gravelbanen en omvat zowel enkel- als dubbelwedstrijden.

**Prijzengeld:**

Het totale prijzengeld voor het toernooi bedraagt $25.000, met een winnaarsprijs van $4.304 voor het enkelspel en $2.204 voor het dubbelspel.

**Rankingpunten:**

Speelsters die aan het toernooi deelnemen, kunnen belangrijke rankingpunten verdienen die zullen bijdragen aan hun positie op de WTA-ranglijst.

**Spelers:**

Het toernooi zal een mix van opkomende talenten en gevestigde tennissers verwelkomen, waaronder spelers die deel uitmaken van de top 100 van de WTA-ranglijst.

Het toernooi wordt gehouden in het Clube de Ténis de Óbidos, een state-of-the-art tenniscomplex met 12 gravelbanen.

**Kaartverkoop:**

Kaarten voor het toernooi zijn verkrijgbaar via de officiële website van het toernooi.

**Accommodatie:**

Er zijn verschillende accommodatiemogelijkheden beschikbaar in de buurt van het tenniscomplex, waaronder hotels, appartementen en pensions.

**Bereikbaarheid:**

Óbidos is gemakkelijk bereikbaar vanuit Lissabon met de trein of auto. Het ligt op ongeveer 75 kilometer ten noorden van de Portugese hoofdstad.

**Activiteiten:**

Naast het tennistoernooi kunnen bezoekers genieten van de historische bezienswaardigheden en de prachtige omgeving van Óbidos. De stad staat bekend om zijn middeleeuwse muur, charmante geplaveide straten en pittoreske witte gebouwen.