Naples Fort Mye

**Napoli Fort Mye Greyhoundtoernooi**

Het Napoli Fort Mye Greyhoundtoernooi is een prestigieus evenement dat elk jaar wordt gehouden in de prachtige omgeving van het Fort Mye Greyhound Stadium in de stad Napels, Florida. Dit toernooi trekt de beste greyhounds van over de hele wereld aan, die strijden om een grote geldprijs en eeuwige roem.

Het toernooi begint met een serie kwalificatieproeven, waarin de greyhounds strijden om zich te plaatsen voor de finale. De finale is een spannende race over 525 yard, waarin de honden alles geven om als eerste over de finish te komen.

Naast de races biedt het Napoli Fort Mye Greyhoundtoernooi tal van andere activiteiten voor bezoekers, waaronder eten en drinken, livemuziek en kindervermaak. Er zijn ook verschillende weddenschappen mogelijk, wat de spanning van het evenement nog verder verhoogt.

Als u op zoek bent naar een opwindend en onvergetelijk dagje uit, dan is het Napoli Fort Mye Greyhoundtoernooi een absolute must. Kom en ervaar de spanning van de races, geniet van de festiviteiten en maak kans op een grote geldprijs.

**Data en tijden:**

* Kwalificaties: [Invoegen data en tijden]
* Finale: [Invoegen datum en tijd]

Fort Mye Greyhound Stadium
13201 Palm Beach Boulevard
Napels, FL 34119

**Kaartverkoop:**

Kaarten zijn verkrijgbaar via de website van het stadion of aan de kassa op de dag van het evenement.