Date |
R |
Thuis vs Uit |
Gimbrere/Haverlag vs Bakker/Van Der Hoek
6-1,0-0
Bakker/Van Der Hoek vs Verhaar/Van Zonneveld
6-2,5-1
Gimbrere/Haverlag vs Van Emst/Nijkamp
View
Kerkhove/Schuurs vs Ewijk/Van Der Hoek
6-1,5-3
Kerkhove/Schuurs vs Hartono/Karregat
6-4,5-2
Melgers/Vedder vs Geurts/Rijkers
6-2,6-3
Lamens/Visscher vs Hartono/Karregat
3-6,3-5
Van Der Hoek/Schuurs vs Ewijk/Vogelsang
6-3,5-4
Van Der Hoek/Schuurs vs Gach/De Jong
View
Dijkman/Karregat vs Hoberth/Versteeg
4-6,2-6
Dijkman/Karregat vs Van Der Meij/Van Rossum
6-2,6-3
Kruijer/Lamens vs Vogelsang/Wagemaker
6-2,5-4
**Lotto NK Tennis - DD**
Welkom bij het Lotto NK Tennis - DD, het nationale tenniskampioenschap voor damesdubbels in Nederland. Dit prestigieuze toernooi brengt de beste vrouwelijke tennissers van het land samen om te strijden om de nationale titel.
Het toernooi wordt gehouden op de prachtige banen van [locatie] en belooft een week vol spannende wedstrijden en hoogwaardig tennis. De deelnemers zijn de crème de la crème van het Nederlandse damesdubbelttennis, dus je kunt zeker zijn van een spectaculair spektakel.
Naast de wedstrijden kunnen toeschouwers genieten van een verscheidenheid aan activiteiten, waaronder:
* **Autografeersessies met de spelers:** Krijg de kans om je favoriete spelers te ontmoeten en handtekeningen te bemachtigen.
* **Voedsel- en drankjesstands:** Geniet van heerlijke gerechten en dranken terwijl je de actie bekijkt.
* **Kinderactiviteiten:** Houd de kleintjes bezig met leuke spelletjes en activiteiten.
Mis het Lotto NK Tennis - DD niet, het summum van het Nederlandse damesdubbelttennis. Koop nu je tickets en verzeker jezelf van een onvergetelijke week boordevol tennis van wereldklasse.