Lotto NK Tennis

**Lotto NK Tennis**

Beleef het spannendste tennistoernooi van Nederland!

Het Lotto NK Tennis is het nationale tenniskampioenschap, waar de beste tennissers van Nederland strijden om de titels in het enkel- en dubbelspel. Geniet van hoogstaand tennis op het prachtige tennispark van Tennisclub Oosterbeek.

**Programma**

* Donderdag 21 juli: Start kwalificaties dames- en herenenkel
* Vrijdag 22 juli: Vervolg kwalificaties dames- en herenenkel; start hoofdtoernooi damesdubbel
* Zaterdag 23 juli: Hoofdtoernooi dames- en herenenkel en damesdubbel
* Zondag 24 juli: Finales dames- en herenenkel en damesdubbel

**Tickets**

Tickets zijn verkrijgbaar via de website van de KNLTB. Er zijn verschillende ticketcategorieën beschikbaar, waaronder:

* Dagtickets
* Toernooipassen
* VIP-arrangementen

**Bereikbaarheid**

Tennisclub Oosterbeek is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer (bushalte "Tennisclub Oosterbeek") en de auto (voldoende parkeergelegenheid).

**Faciliteiten**

Op het tennispark vind je diverse faciliteiten, waaronder:

* 9 tennisbanen
* Horecavoorzieningen
* Kinderspeeltuin

Breng een bezoek aan het Lotto NK Tennis en ervaar de spanning en het plezier van toptennis!