Brazilië - Carioca - Dames

Brazilië - Carioca - Dames

Brazilië organiseert dit jaar het wereldkampioenschap volleybal voor vrouwen. De beste teams ter wereld strijden om de titel in de prachtige stad Rio de Janeiro. Het toernooi wordt gespeeld van 23 september tot 15 oktober 2022.

Het Braziliaanse team is een van de favorieten voor de titel. Ze zijn de regerende olympische kampioenen en hebben het wereldkampioenschap drie keer gewonnen. Andere teams om naar uit te kijken zijn Italië, de Verenigde Staten en China.

Het WK volleybal voor vrouwen is een van de grootste sportevenementen ter wereld. Het toernooi wordt live uitgezonden in meer dan 190 landen. Tickets voor het toernooi zijn nu te koop.