Challenger - Tiburon - HD

**Challenger - Tiburon - HD**

Dit tennistoernooi voor heren wordt gespeeld op hardcourtbanen en maakt deel uit van de ATP Challenger Tour. Het toernooi is een populair evenement op de professionele tenniskalender en wordt gehouden in Tiburon, Californië.

**Geschiedenis:**
De Challenger Tiburon werd voor het eerst gehouden in 2003 en is sindsdien uitgegroeid tot een prestigieus evenement. Het toernooi heeft een rijke geschiedenis en heeft enkele van de beste tennissers ter wereld verwelkomd.

**Prijzengeld:**
Het toernooi heeft een totaal prijzengeld van $54.160. De winnaar ontvangt een geldprijs en waardevolle ATP-rankingpunten.

Spelers uit de top 200 van de wereld doen mee aan de Challenger Tiburon. Het toernooi biedt een platform voor opkomende tennissers om hun vaardigheden te tonen en punten te verdienen voor de ATP-ranglijst.

Het toernooi wordt gehouden op de hardcourtbanen van het Tiburon Peninsula Racquet Club in Tiburon, Californië. De locatie biedt een prachtige omgeving voor tenniswedstrijden.

**Entertainment:**
Naast de wedstrijden biedt de Challenger Tiburon een verscheidenheid aan entertainment opties voor bezoekers. Er zijn eetkraampjes, bars en een VIP-lounge.

**Tickets:**
Tickets voor de Challenger Tiburon zijn verkrijgbaar via de officiële website van het toernooi.