Challenger - Biella - HD

**Challenger Biella - HD**

Welkom bij de Challenger Biella - HD, een professioneel tennistoernooi voor mannen dat deel uitmaakt van de ATP Challenger Tour. Het toernooi wordt gehouden op gravelbanen in Biella, Italië.

**Wedstrijden**

Het toernooi bestaat uit een enkelspeltoernooi met 32 spelers en een dubbelspeltoernooi met 16 teams. De topspelers strijden om een prijzenpot van €44.820.

**Hoogtepunten**

* Topspelers uit de ATP-ranglijst
* Spannende wedstrijden op gravel
* Een gezellige en gastvrije sfeer
* Mogelijkheden om jonge talenten in actie te zien
* Een kans om te genieten van tennissport van topniveau in een prachtige omgeving

**Praktische informatie**

* Data: [Datum invoegen]
* Locatie: Circolo Tennis Biella, Biella, Italië
* Tickets: Beschikbaar via de officiële website
* Toegang: Gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer of de auto

Kom naar de Challenger Biella - HD en beleef de opwinding van professioneel tennis in het hart van Italië.