Welkom bij de Challenger Biella - HD, een professioneel tennistoernooi voor mannen dat deel uitmaakt van de ATP Challenger Tour. Het toernooi wordt gehouden op gravelbanen in Biella, Italië.
**Wedstrijden**
Het toernooi bestaat uit een enkelspeltoernooi met 32 spelers en een dubbelspeltoernooi met 16 teams. De topspelers strijden om een prijzenpot van €44.820.
**Hoogtepunten**
* Topspelers uit de ATP-ranglijst
* Spannende wedstrijden op gravel
* Een gezellige en gastvrije sfeer
* Mogelijkheden om jonge talenten in actie te zien
* Een kans om te genieten van tennissport van topniveau in een prachtige omgeving
**Praktische informatie**
* Data: [Datum invoegen]
* Locatie: Circolo Tennis Biella, Biella, Italië
* Tickets: Beschikbaar via de officiële website
* Toegang: Gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer of de auto
Kom naar de Challenger Biella - HD en beleef de opwinding van professioneel tennis in het hart van Italië.
This website stores data such as cookies to enable site functionality including analytics and personalization. By
using this website, you automatically accept that we use cookies.