Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Ebden/Sharan vs Nam/Song
7-6,5-7,10-3
28 |
Ebden/Sharan vs Myneni/Nedunchezhiyan
6-4,6-2
28 |
Gao/Hua vs Nam/Song
2-6,2-6
27 |
Nam/Song vs Purcell/Saville
6-4,6-2
27 |
Bai/Gabashvili vs Gao/Hua
1-6,3-6
27 |
Ebden/Sharan vs Krstin/Santillan
6-1,6-4
27 |
Myneni/Nedunchezhiyan vs Moriya/Oliveira
7-5,6-2
26 |
Jin/Li vs Bai/Gabashvili
2-6,2-6
26 |
Myneni/Nedunchezhiyan vs Imai/Matsui
6-4,6-3
26 |
Balaji/Vardhan vs Moriya/Oliveira
6-3,6-7,7-10
26 |
Sun/Wu vs Purcell/Saville
6-7,2-6
26 |
Krstin/Santillan vs Fruttero/Yang
7-5,4-6,10-5
**Challenger Jinan MD: Wedstrijd van Hoog Niveau in een Dynamische Stad**
Bereid je voor op een spannende tenniservaring met de Challenger Jinan MD, een gerenommeerd toernooi dat enkele van 's werelds beste tennissers naar de levendige stad Jinan brengt.
Dit spannende evenement vindt plaats van [startdatum] tot [einddatum] op de ultramoderne banen van het [locatie]-tenniscentrum. Talenten uit de hele wereld zullen strijden om de felbegeerde titel in zowel het enkel- als het dubbelspel.
Met zijn prachtige omgeving en enthousiaste publiek belooft de Challenger Jinan MD een onvergetelijke belevenis te worden. Schitterende backhands, spectaculaire forehands en hartverscheurende tiebreaks zullen de toeschouwers gedurende het hele toernooi op het puntje van hun stoel houden.
Naast het spannende tennis biedt het evenement ook een breed scala aan activiteiten voor bezoekers. Geniet van live muziek, lokale lekkernijen en interactieve spellen terwijl je ontspant in de gastvrije sfeer.
Of je nu een tennisliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een leuk dagje uit, de Challenger Jinan MD is een evenement dat je niet mag missen. Koop vandaag nog je tickets en word getuige van de beste tennissers die de sport te bieden heeft in het bruisende Jinan.