Date |
R |
Thuis vs Uit |
28 |
B Ribera/Parres Azcoitia vs Badosa Gibert/Gonzalez
Walkover
27 |
B Ribera/Parres Azcoitia vs Garcia/Lopez
6-1,6-4
27 |
Arcangioli/Yashina vs C Marin/M-Barranquero
Walkover
26 |
Muntean/Muntean vs B Ribera/Parres Azcoitia
3-6,0-6
26 |
Mendez/Parrizas-Diaz vs G-Alvarez/MZD Reales
6-3,3-6,10-7
26 |
Arakawa/Frahn vs Carrillo Marin/M-Barranquero
1-6,3-6
26 |
Garcia/Lopez vs Andrianjafitrimo/Paquet
6-3,6-4
26 |
Cantos Siemers/Payola vs Badosa Gibert/Gonzalez
3-6,6-4,13-15
29 |
Aksu/Schoofs vs Gleason/Stefani
3-6,2-6
28 |
Amanmuradova/Shapatava vs Gleason/Stefani
2-6,6-7
28 |
Veselinovic/Yashina vs Aksu/Schoofs
1-6,2-6
27 |
B Ribera/H G Encinas vs Gleason/Stefani
1-6,2-6
**ITF Vrouwentoernooi El Espinar WD**
Kom naar het opwindende ITF Vrouwentoernooi El Espinar WD, dat plaatsvindt op de prachtige banen van El Espinar Racket Club! Toptennisspeelsters uit de hele wereld strijden om de titel in dit prestigieuze evenement van 25.000 dollar.
Geniet van dagen vol spannende wedstrijden, waarbij de beste speelsters strijden om de overwinning. Moedig je favoriete speelsters aan en wees getuige van ongelooflijke rally's, krachtige serves en technische hoogstandjes.
Het toernooi biedt ook een scala aan activiteiten buiten de baan, waaronder:
* Trainingsclinics met professionele coaches
* Ontmoet en begroet met de speelsters
* Foodtrucks en drankjes
* Livemuziek en entertainment
Of je nu een fervent tennisfan bent of gewoon op zoek bent naar een leuk dagje uit, het ITF Vrouwentoernooi El Espinar WD belooft een onvergetelijke tenniservaring. Koop vandaag nog je tickets en wees erbij als de beste vrouwentenningsspeelsters de baan veroveren!