Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
[262] Sherazad Reix vs Stefania Rubini
[321] |
Retired
28 |
Sherazad Reix vs Ludmilla Samsonova
6-4,6-3
28 |
[291] Laura-Ioana Andrei vs Stefania Rubini
[321] |
0-6,4-6
27 |
Alice Tubello vs Stefania Rubini
1-6,2-6
27 |
[350] Ludmilla Samsonova vs Eleonora Molinaro
[426] |
6-4,6-4
27 |
Sherazad Reix vs Sarah Beth Grey
6-1,1-6,6-4
27 |
[448] Irene B Escorihuela vs Laura-Ioana Andrei
[291] |
0-6,2-6
26 |
Ludmilla Samsonova vs Susan Bandecchi
6-3,4-6,7-6
26 |
Sherazad Reix vs Greet Minnen
6-7,6-2,6-0
26 |
Lucia Bronzetti vs Stefania Rubini
6-7,4-6
26 |
Anastasiya Vasylyeva vs Alice Tubello
4-6,4-6
26 |
[291] Laura-Ioana Andrei vs Federica Di Sarra
[362] |
6-2,6-1
**ITF Women Imola**
Het ITF Women Imola-tennistoernooi keert terug voor weer een spannend evenement in het hart van Emilia-Romagna. Van [begindatum] tot [einddatum] verwelkomt het toernooi de beste vrouwelijke tennissers ter wereld voor een week vol spannende wedstrijden.
Het toernooi vindt plaats op de gerenommeerde gravelbanen van [locatie], die een prachtige omgeving bieden voor de atleten om hun vaardigheden te tonen. Met een prijzengeld van [bedrag] en belangrijke WTA-ranglijstpunten op het spel, belooft dit toernooi een hoog niveau van competitie en entertainment.
Dit jaar zal het ITF Women Imola-toernooi de volgende categorieën omvatten:
* Enkelspel
* Dubbelspel
Fans kunnen uitkijken naar toptennissers uit de hele wereld, waaronder [naam bekende speler 1], [naam bekende speler 2] en [naam bekende speler 3]. Deze spelers zullen strijden om de titel en de kans om waardevolle WTA-ranglijstpunten te verzamelen.
Naast de wedstrijden zelf, biedt het toernooi ook een scala aan activiteiten voor fans, waaronder:
* Ontmoet en groet met spelers
* Autograafsessies
* Voedsel en drankstands
* Livemuziek
Of je nu een fervent tennisliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een leuk dagje uit, het ITF Women Imola-toernooi is een evenement dat je niet mag missen. Met zijn spannende wedstrijden, feestelijke sfeer en prachtige omgeving, belooft het ITF Women Imola-toernooi een onvergetelijke ervaring voor alle aanwezigen te worden.
Koop nu je tickets en maak je klaar om te genieten van de wereldwijde tennistopelite in Imola!