Date |
R |
Thuis vs Uit |
54 |
[385] Dragos Dima vs Jan Satral
[460] |
1-6,6-1,4-6
54 |
Kimmer Coppejans vs Nicolas Bianchi
6-2,6-0
54 |
Marvin Netuschil vs Mariano Kestelboim
6-3,6-1
54 |
[335] Maxime Janvier vs Jordi Samper-Montana
[391] |
7-5,6-4
46 |
Stefan Seifert vs Jan Satral
6-7,2-6
46 |
Dragos Dima vs Marvin Moeller
7-6,6-1
46 |
George Von Massow vs Mariano Kestelboim
4-6,6-2,3-6
46 |
Joao Souza vs Marvin Netuschil
2-6,6-2,3-6
46 |
Tillmann Erdbories vs Jordi Samper-Montana
2-6,0-6
46 |
Maxime Janvier vs Felipe Mantilla
6-2,6-2
45 |
Stefan Seifert vs Alejo Vilaro
6-1,3-6,6-3
46 |
Kimmer Coppejans vs Niklas Guttau
6-3,6-1
Welkom bij de Challenger Braunschweig Qual, een spannend tennistoernooi dat plaatsvindt in de mooie stad Braunschweig, Duitsland. Dit toernooi biedt een platform voor opkomende tennistalenten om hun vaardigheden te tonen en te strijden om een plek in het hoofdtoernooi.
Het toernooi wordt gespeeld op hoogwaardige gravelbanen en zal een mix van ervaren spelers en jonge beloftes bevatten. De deelnemers zullen vechten om waardevolle rankingpunten en het recht om door te gaan naar het prestigieuze hoofdtoernooi.
Naast de intense tenniswedstrijden kunnen toeschouwers genieten van een verscheidenheid aan voorzieningen, waaronder eten en drinken, merchandise en vermaak. Het toernooi is een geweldige kans om opkomend tennistalent te zien en getuige te zijn van spannende tenniswedstrijden in een prachtige omgeving.
Of je nu een fervent tennisfan bent of gewoon geïnteresseerd bent in het zien van topsporters in actie, de Challenger Braunschweig Qual is een evenement dat je niet mag missen. Koop nu je tickets en maak je klaar om getuige te zijn van de toekomst van het tennis!