**Duitse Derby te Hamburg**
Welkom bij het meest prestigieuze paardenrace-evenement van Duitsland - het Duitse Derby in Hamburg!
Beleef de spanning en sensatie van deze iconische race op de legendarische renbaan van Hamburg-Horn. Bekijk meesterjockeys uit de hele wereld die strijden om de felbegeerde prijs.
**Exclusieve VIP-ervaring**
Verhoog uw race-ervaring met onze exclusieve VIP-arrangementen. Geniet van een gastronomische maaltijd, premium drankjes en een panoramisch uitzicht op de race vanaf ons luxe balkon.
**Uitgebreid programma**
Naast de hoofdrace bieden we een uitgebreid programma met aanvullende wedstrijden, optredens van livemuziek en entertainment voor het hele gezin.
**Historische locatie**
Hamburg-Horn is een gerenommeerde renbaan met een rijke geschiedenis die teruggaat tot de 19e eeuw. Ervaar de grandeur en traditie van deze iconische locatie.
**Datum en tijd**
Zondag 1 juli 2023
Race start om 16.00 uur
**Boek uw tickets vandaag nog!**
Mis deze onvergetelijke race-ervaring niet en boek uw tickets vandaag nog. Kies uit standaard tickets of verbeter uw dag met onze premium VIP-arrangementen.
Tot ziens op het Duitse Derby in Hamburg!