Hamburg

Teams

**Duitse Derby te Hamburg**

Welkom bij het meest prestigieuze paardenrace-evenement van Duitsland - het Duitse Derby in Hamburg!

Beleef de spanning en sensatie van deze iconische race op de legendarische renbaan van Hamburg-Horn. Bekijk meesterjockeys uit de hele wereld die strijden om de felbegeerde prijs.

**Exclusieve VIP-ervaring**

Verhoog uw race-ervaring met onze exclusieve VIP-arrangementen. Geniet van een gastronomische maaltijd, premium drankjes en een panoramisch uitzicht op de race vanaf ons luxe balkon.

**Uitgebreid programma**

Naast de hoofdrace bieden we een uitgebreid programma met aanvullende wedstrijden, optredens van livemuziek en entertainment voor het hele gezin.

**Historische locatie**

Hamburg-Horn is een gerenommeerde renbaan met een rijke geschiedenis die teruggaat tot de 19e eeuw. Ervaar de grandeur en traditie van deze iconische locatie.

**Datum en tijd**

Zondag 1 juli 2023
Race start om 16.00 uur

**Boek uw tickets vandaag nog!**

Mis deze onvergetelijke race-ervaring niet en boek uw tickets vandaag nog. Kies uit standaard tickets of verbeter uw dag met onze premium VIP-arrangementen.

Tot ziens op het Duitse Derby in Hamburg!