Boodles Challenge Women

06/28 11:30 1 [87] Victoria Azarenka vs Monica Puig [72] 6-2,6-2
06/26 11:30 1 [87] Victoria Azarenka vs Andrea Petkovic [93] 1-6,3-6
**Boodles Challenge Women**

Het Boodles Challenge Women-tennistoernooi is een jaarlijks prestigieus tennistoernooi dat wordt gehouden in juni op de grasbbanen van de Boodles Tennis Club in Stoke Park, Buckinghamshire, Engeland. Het toernooi werd voor het eerst gehouden in 2009 en maakt deel uit van de WTA Tour.

Het toernooi trekt een aantal van de beste vrouwelijke tennissers ter wereld aan, die strijden om de titel en prijzengeld. Het format is een knock-outtoernooi met acht deelnemers, waarbij de wedstrijden worden gespeeld over de beste van drie sets.

Naast het tennistoernooi biedt het Boodles Challenge Women-evenement ook een scala aan sociale en entertainmentmogelijkheden voor toeschouwers, waaronder livemuziek, gastronomische eetgelegenheden en exclusieve gastvrijheid.

Eerdere winnaars van het Boodles Challenge Women-tennistoernooi zijn onder meer:

* 2022: Beatriz Haddad Maia
* 2021: Ons Jabeur
* 2019: Karolína Plíšková
* 2018: Petra Kvitová
* 2017: Caroline Wozniacki

Het Boodles Challenge Women-tennistoernooi staat bekend om zijn intieme sfeer, prachtige setting en hoogwaardig tennis. Het is een belangrijk evenement op de WTA Tour en een must-see voor tennisfans.