Date |
R |
Thuis vs Uit |
54 |
Andreas H-Maurer vs Patrik Rikl
7-6,7-6
54 |
[311] Frank Dancevic vs David Poljak
[500] |
6-4,1-6,6-4
54 |
[450] Jan Satral vs Artem Smirnov
[339] |
5-7,7-5,6-4
54 |
Robin Stanek vs Pavel Nejedly
3-6,2-6
46 |
Peter Goldsteiner vs David Poljak
0-6,7-6,4-6
46 |
Patrik Rikl vs Niels Desein
6-2,5-7,7-6
46 |
[311] Frank Dancevic vs Vit Kopriva
[410] |
6-4,6-2
46 |
Andreas H-Maurer vs Tomas Liska
6-3,6-3
46 |
Pavel Nejedly vs Thomas Statzberger
6-2,5-7,7-5
46 |
Robin Stanek vs George Botezan
6-4,6-4
46 |
Artem Dubrivnyy vs Artem Smirnov
6-1,3-6,0-6
46 |
Jan Satral vs Michal Konecny
6-3,7-6
**Challenger Poprad Tatry Qual**
Welkom bij de Challenger Poprad Tatry Qual, een tennistoernooi dat deel uitmaakt van de ATP Challenger Tour. Het toernooi vindt plaats in de prachtige omgeving van Poprad-Tatry, Slowakije.
**Overzicht**
* Datum: [Datum invoegen]
* Locatie: Poprad-Tatry, Slowakije
* Baanondergrond: Hardcourt
* Prijzengeld: [Bedrag invoegen]
* Puntentoewijzing: [Aantal punten invoegen]
**Deelnemers**
Het toernooi verwelkomt een sterk deelnemersveld met gerenommeerde tennissers uit de hele wereld. Verwacht spannende wedstrijden en hoogstaand tennis.
**Programma**
Het toernooi bestaat uit een kwalificatieronde en een hoofdtoernooi. De kwalificatieronde vindt plaats op [datum invoegen]. De wedstrijden van het hoofdtoernooi beginnen op [datum invoegen].
**Tickets**
Tickets zijn verkrijgbaar via [website invoegen]. Reserveer uw tickets nu om uw plaats te verzekeren bij dit spannende tennistoernooi.
**Bezoek Poprad-Tatry**
Poprad-Tatry is een prachtige bestemming met adembenemende landschappen, historische bezienswaardigheden en een bruisend nachtleven. Profiteer van deze kans om het toernooi te combineren met een onvergetelijke vakantie.
**Blijf op de hoogte**
Volg ons op sociale media voor de laatste updates, hoogtepunten en meer informatie over de Challenger Poprad Tatry Qual.
* Facebook: [Link invoegen]
* Twitter: [Link invoegen]
* Instagram: [Link invoegen]