Killarney

Killarney Horse Racing Tournament

In het hart van de schilderachtige Ierse stad Killarney, vindt het jaarlijkse Killarney Horse Racing Tournament plaats, een spectaculaire vierdaagse viering van de langverwachte paardenraces.

Van **[startdatum]** tot **[einddatum]** verzamelen topjockeys en getrainde paarden zich op de prachtige Killarney Racecourse voor een opwindende reeks races. Met obstakel- en vlakke races is er voor elke racefan iets te genieten.

Naast de spanning van de races op het circuit, biedt het Killarney Horse Racing Tournament een scala aan evenementen en activiteiten voor de hele familie. Geniet van livemuziek, kraampjes met lekker eten en entertainment voor kinderen.

Dompel jezelf onder in de elektrische sfeer en ervaar de spanning en opwinding van paardenraces op hun best. Het Killarney Horse Racing Tournament is niet alleen een sportief evenement, maar ook een onvergetelijke sociale gelegenheid.

Maak je klaar om getuige te zijn van uitzonderlijk racen, te genieten van entertainment en om deel te nemen aan de feestelijke sfeer in het hart van Killarney.