AUS Rotorua

**AUS Rotorua**

**Een meeslepende paardenrace-ervaring in het prachtige Rotorua, Nieuw-Zeeland**

Bereid je voor op een zinderende paardenrace-ervaring met AUS Rotorua. Dit prestigieuze toernooi biedt adembenemende races, een levendige sfeer en de kans om enkele van 's werelds beste renpaarden in actie te zien.

**Uitgelichte evenementen:**

* De Group 1 Rotorua Cup: Een van de belangrijkste races van Nieuw-Zeeland, die vooraanstaande paarden en jockeys uit het hele land samenbrengt.
* De Group 2 Rotorua Mile: Een spannende mijlrace die de snelheid en het uithoudingsvermogen van de paarden op de proef stelt.
* Diverse andere races voor alle klassen renpaarden, van maiden tot open handicaps.

**Wat u kunt verwachten:**

* Ongeëvenaarde race-actie met ervaren jockeys en getalenteerde paarden.
* Een bruisende sfeer met entertainment, eetgelegenheden en bars op het terrein.
* Exclusieve hospitality-opties om van de races te genieten in stijl.
* De kans om weddenschappen te plaatsen en de opwinding van het wedden te ervaren.
* Prachtig uitzicht op het Rotorua-meer en de omliggende bergen.

**Datum en locatie:**

* Datum: [Datum invoegen]
* Locatie: Rotorua Racecourse, Fenton Street, Rotorua

**Tickets:**

* Tickets zijn verkrijgbaar via [Website invoegen]
* Ticketprijzen variëren afhankelijk van de zitplaatscategorie.

**Ervaar de spanning en opwinding van AUS Rotorua. Koop vandaag nog je tickets en beleef een onvergetelijke paardenrace-ervaring!**