Tafeltennis |
Setka Cup |
05/20 17:50 |
Daniil Habrelyan v Valerii Merzlikin
|
|
1-3
|
|
Paardenraces |
Thistledown |
05/20 17:50 |
- Thistledown v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Roscommon |
05/20 17:50 |
Roscommon v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Yarmouth EVE |
05/20 17:48 |
Yarmouth EVE v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Harlow EVE |
05/20 17:46 |
Harlow EVE v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Club Hipico |
05/20 17:46 |
Club Hipico v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Ierland - Leinster Senior League |
05/20 17:45 |
Ballymun United v Crumlin United
|
|
1-2
|
|
Basketbal |
Italië - National U20 Division |
05/20 17:45 |
Palocco U20 v Stella Azzurra U20
|
|
89-70
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/20 17:45 |
David Sabuka v Jan Simecek Jr
|
|
3-0
|
|
Paardenraces |
Cologne |
05/20 17:45 |
Keulen v
|
|
View
|
|
e-sport |
DOTA2 - Dreamleague |
05/20 17:45 |
Azure Ray v BB Team
|
|
2-0
|
|
Voetbal |
Sweden 2.div Södra Svealand |
05/20 17:45 |
IF Sylvia v IFK Eskilstuna
|
|
6-0
|
|
Paardenraces |
Finger Lakes |
05/20 17:44 |
- Finger Lakes v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Kinsley EVE |
05/20 17:42 |
Kinsley EVE v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/20 17:40 |
Tomas Hnizdil v Josef Pistora
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
WTT - Contender Rio - Kwal. |
05/20 17:40 |
Nicolas Nishimura v Kim Iwasaki
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/20 17:40 |
Oleksandr Seliuchenko v Ivan Efimenko
|
|
3-0
|
|
Paardenraces |
Windsor |
05/20 17:40 |
Windsor v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Oxford EVE |
05/20 17:39 |
Oxford EVE v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Nottingham EVE |
05/20 17:37 |
Nottingham EVE v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Salon-De-Proven |
05/20 17:35 |
Salon-De-Provence v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/20 17:35 |
Krzysztof Wenda v Tomasz Witkowski
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
05/20 17:35 |
Mariusz Koczyba v Wojciech Iwasyszyn
|
|
3-0
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/20 17:35 |
Roman Zholubak v Vasily Verbyany
|
|
3-0
|
|
Tafeltennis |
WTT - Contender Rio - Kwal. |
05/20 17:35 |
Gustavo Tsuboi v Thiago Pradella
|
|
3-0
|
|
Tafeltennis |
WTT - Contender Rio - Kwal. |
05/20 17:35 |
Tzu-Yi Yang v Leonardo Iizuka
|
|
1-3
|
|
Tennis |
French Open - Dames |
05/20 17:35 |
Olivia Gadecki v McCartney Kessler
|
|
7-6,6-1
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/20 17:35 |
Valentyn Chumak v Vadim Reva
|
|
2-3
|
|
Tennis |
French Open |
05/20 17:35 |
Hugo Dellien v Benjamin Bonzi
|
|
6-3,4-6,2-6
|
|
Tennis |
French Open |
05/20 17:35 |
Matteo Martineau v Mattia Bellucci
|
|
6-3,1-6,1-6
|
|
Paardenraces |
Philadelphia |
05/20 17:34 |
- Philadelphia v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Yarmouth EVE |
05/20 17:31 |
Yarmouth EVE v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF - W35 Kursumlijska Banja |
05/20 17:30 |
Anastasia Sukhotina v Draginja Vukovic
|
|
5-7,4-6
|
|
Tennis |
ITF - W35 Kursumlijska Banja |
05/20 17:30 |
Arina Bulatova v Denise Valente
|
|
1-6,6-3,9-11
|
|
Tennis |
ITF - M15 Kursumlijska Banja |
05/20 17:30 |
Lazar Vojinovic v Mihail Ivanov
|
|
3-6,6-3,11-9
|
|
Basketbal |
ESKANA A1 |
05/20 17:30 |
Ionikos Nikaias v DAS Drapetsonas
|
|
61-55
|
|
Basketbal |
ESKANA A1 |
05/20 17:30 |
Asteras Agiou Dimitriou v Ikaros Neas Smyrnis AO
|
|
77-81
|
|
Basketbal |
Basketbal wedstrijden |
05/20 17:30 |
Oscom Milano3 U19 v Varese Academy U19
|
|
65-75
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/20 17:30 |
Michal Bracha v Blazej Gola
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
05/20 17:30 |
Michal Varecka v Petr Picek
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
05/20 17:30 |
Vaclav Pech v Petr Budinsky
|
|
3-2
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
05/20 17:30 |
Jiri Novotny v Jan Dzida
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
05/20 17:30 |
Zdenek Bilek v Jan Kanera
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/20 17:30 |
Oleksandr Hoholev v Serhii Honcharenko
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/20 17:30 |
Andrii Datsenko v Yevhenii Honchar
|
|
3-1
|
|
Voetbal |
Mauritanië - 1e divisie |
05/20 17:30 |
FC Nouadhibou v Kaedi FC
|
|
2-0
|
|
Tafeltennis |
Tafeltennis - Challenger Series |
05/20 17:30 |
Alexander Sverdlik v Abdelbasset Chaichi
|
|
3-2
|
|
Honkbal |
College Baseball |
05/20 17:30 |
Pennsylvania v Cornell
|
|
11-9
|
|
e-sport |
VALORANT - VCL Turkiye |
05/20 17:30 |
SuperMassive Blaze v Galakticos
|
|
2-0
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
05/20 17:30 |
Karol Wisniewski v Krystian Kolodziej
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/20 17:30 |
Martin Vana v Petr Provaznik
|
|
3-2
|
|
Tafeltennis |
TT Star Series |
05/20 17:30 |
Daniel Kosiba v Michal Benes
|
|
1-3
|
|
Paardenraces |
Palermo (ARG) |
05/20 17:30 |
Palermo v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Carlisle |
05/20 17:30 |
Carlisle v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Israël - Super League |
05/20 17:30 |
Ironi Nes Ziona v Hapoel Haifa
|
|
84-68
|
|
Voetbal |
U17 European Championship |
05/20 17:30 |
Croatia U17 v Austria U17
|
|
0-0
|
|
Voetbal |
U17 European Championship |
05/20 17:30 |
Cyprus U17 v Czech Rep U17
|
|
0-5
|
|
Handbal |
Duitsland - 2. Bundesliga |
05/20 17:30 |
TV Grosswallstadt v TUS Vinnhorst
|
|
31-25
|
|
Windhondenrennen |
Harlow EVE |
05/20 17:29 |
Harlow EVE v
|
|
View
|
|
Pool |
Champions League |
05/20 17:28 |
Jack Whelan v Shaun Storry
|
|
1-3
|
|
Windhondenrennen |
Kinsley EVE |
05/20 17:26 |
Kinsley EVE v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/20 17:25 |
Aitor Rabal v Francisco Almagro
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/20 17:25 |
Tomas Vorisek v Filip Strejc
|
|
0-3
|
|
Windhondenrennen |
Oxford EVE |
05/20 17:21 |
Oxford EVE v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/20 17:20 |
Oleh Kuzyshyn v Viktor Evtodiy
|
|
1-3
|
|
Paardenraces |
Thistledown |
05/20 17:20 |
- Thistledown v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Roscommon |
05/20 17:20 |
Roscommon v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Club Hipico |
05/20 17:18 |
Club Hipico v
|
|
View
|
|
Tennis |
French Open - Dames |
05/20 17:15 |
Kateryna Baindl v Solana Sierra
|
|
6-1,5-7,3-6
|
|
Tennis |
French Open - Dames |
05/20 17:15 |
Manon Leonard v Alycia Parks
|
|
6-2,2-6,3-6
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/20 17:15 |
Ondrej Karpisek v Jiri Tichy
|
|
3-2
|
|
Paardenraces |
Finger Lakes |
05/20 17:15 |
- Finger Lakes v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Cologne |
05/20 17:15 |
Keulen v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Griekenland - A1 |
05/20 17:15 |
Aris v Promitheas
|
|
89-85
|
|
Basketbal |
Denemarken - Basketligaen |
05/20 17:15 |
Team FOG Naestved v Bakken Bears
|
|
86-88
|
|
Voetbal |
Bulgarije - Eerste divisie |
05/20 17:15 |
Slavia Sofia v Botev Plovdiv
|
|
3-1
|
|
Voetbal |
Noorwegen - Eliteserien |
05/20 17:15 |
Tromso v Rosenborg
|
|
3-2
|
|
Windhondenrennen |
Yarmouth EVE |
05/20 17:14 |
Yarmouth EVE v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Harlow EVE |
05/20 17:11 |
Harlow EVE v
|
|
View
|
|
Tennis |
WTA Rabat |
05/20 17:10 |
Osorio/Santamaria v Hozumi/Ninomiya
|
|
6-2,4-6,7-10
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/20 17:10 |
Oleksandr Ivchuk v Maksym Mrykh
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
05/20 17:10 |
Adam Kasperski v Dawid Gala
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/20 17:10 |
Vladimir Voronenko v Maksym Mrykh
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Windsor |
05/20 17:10 |
Windsor v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Zweden - Allsvenskan |
05/20 17:10 |
BK Hacken v Malmö FF
|
|
2-2
|
|
Windhondenrennen |
Kinsley EVE |
05/20 17:08 |
Kinsley EVE v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Philadelphia |
05/20 17:07 |
- Philadelphia v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Salon-De-Proven |
05/20 17:06 |
Salon-De-Provence v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/20 17:05 |
Denys Kovtanyuk v Mateusz Michta
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/20 17:05 |
Nazar Danyliuk v Nazar Tretyak
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/20 17:05 |
Hennadii Buianover v Illia Marynkevych
|
|
3-1
|
|
Tennis |
French Open |
05/20 17:05 |
Jozef Kovalik v Benoit Paire
|
|
6-1,6-4
|
|
Honkbal |
College Baseball |
05/20 17:05 |
Army v Navy
|
|
3-0
|
|
Voetbal |
Noorwegen - Toppserien - Dames |
05/20 17:05 |
Rosenborg - Dames v Lillestrøm SK - Dames
|
|
3-2
|
|
Windhondenrennen |
Oxford EVE |
05/20 17:04 |
Oxford EVE v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Central Park |
05/20 17:02 |
Central Park v
|
|
View
|
|
Voetbal |
VAE - Reserve League |
05/20 17:00 |
Hatta Dubai U21 v Al Bataeh U21
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
05/20 17:00 |
Miroslav Barta v Yurii Holovatiuk
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
05/20 17:00 |
Ales Rusnak v Filip Sikora
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/20 17:00 |
Wojciech Marszal v Jerzy Pelka
|
|
2-3
|
|