Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 09:00 |
Juventus (Carlos) Esports v AC Milan (Saigon) Esports
|
|
2-2
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 09:00 |
Inter (Ozil) Esports v Napoli (Anthem) Esports
|
|
1-2
|
|
Voetbal |
Australië - FFA Cup - Kwalificatie |
03/28 09:00 |
Upfield SC v Mill Park
|
|
5-0
|
|
Voetbal |
Australië - FFA Cup - Kwalificatie |
03/28 09:00 |
Sydenham Park v Pascoe Vale
|
|
3-1
|
|
Voetbal |
Australië - FFA Cup - Kwalificatie |
03/28 09:00 |
Ballarat City FC v Nunawading
|
|
View
|
|
Voetbal |
Australië - FFA Cup - Kwalificatie |
03/28 09:00 |
Preston Lions v Dandenong City
|
|
View
|
|
Voetbal |
Zuid-Australië - State League 1 |
03/28 09:00 |
Cumberland United v West Adelaide
|
|
4-0
|
|
Tennis |
Challenger - Naples |
03/28 09:00 |
Francesco Passaro v Stefano Napolitano
|
|
7-6,0-6,6-4
|
|
Tafeltennis |
WTT - Feeder Otocec - GD - Kwal. |
03/28 09:00 |
Kim/Park v Mischek/Amato
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
WTT - Feeder Otocec - GD - Kwal. |
03/28 09:00 |
Jeong/Park v Lee/Park
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
WTT - Feeder Otocec - GD - Kwal. |
03/28 09:00 |
Burgos/Naranjo v Pavlovic/Petek
|
|
1-3
|
|
e-sport |
CS2 - European Pro League Division 2 |
03/28 09:00 |
Sashi Esport v Espionage
|
|
1-1
|
|
Tennis |
Challenger - Naples |
03/28 09:00 |
Mathias Bourgue v Corentin Moutet
|
|
4-6,4-6
|
|
e-sport |
Honor of Kings - KPL Spring |
03/28 09:00 |
Royal Never Give Up v Douyu Gaming
|
|
1-2
|
|
Tennis |
Challenger - Naples |
03/28 09:00 |
Nikoloz Basilashvili v Mohamed Aziz Dougaz
|
|
4-6,6-1,7-6
|
|
e-sport |
VALORANT - VCL Philippines |
03/28 09:00 |
Oasis Gaming v JustUs
|
|
View
|
|
e-sport |
LOL - LDL |
03/28 09:00 |
Top Esports.Ch v Bilibili Gaming Junior
|
|
View
|
|
Voetbal |
Zuid-Australië - Premier League |
03/28 09:00 |
Adelaide United U21 v Metrostars
|
|
0-4
|
|
Voetbal |
Zuid-Australië - Premier League |
03/28 09:00 |
Adelaide Croatia Raiders v Adelaide City
|
|
2-0
|
|
Rugby League |
NRL |
03/28 09:00 |
Sydney Roosters v Penrith Panthers
|
|
16-22
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 08:58 |
Napoli (Flewless_phoenix) Esports v Man Utd (BlackStar98) Esports
|
|
2-5
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 08:58 |
Dortmund (labotryas) Esports v A.Madrid (Upcake22) Esports
|
|
1-2
|
|
Windhondenrennen |
AUS Albion Park |
03/28 08:58 |
- Albion Park v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
03/28 08:55 |
Orest Melnik v Mykola Kulynych
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
03/28 08:55 |
Jan Benak v Matej Fausek
|
|
2-3
|
|
Tennis |
ITF - M15 Antalya |
03/28 08:55 |
Alen Mujakic v Eero Vasa
|
|
away
|
|
Windhondenrennen |
AUS Dapto |
03/28 08:55 |
- Dapto v
|
|
View
|
|
e-sport |
LOL - PCS Spring Playoffs |
03/28 08:55 |
Fukuoka SoftBank Hawks gaming v Deep Cross Gaming
|
|
3-2
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 08:54 |
Galatasaray (Rus_1995_LAN) Esports v Inter (Jekunam) Esports
|
|
3-3
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 08:54 |
Sevilla (dm1trena) Esports v AC Milan (Bomb1to) Esports
|
|
4-2
|
|
Basketbal |
Ebasketball H2H GG League - 4x5min |
03/28 08:52 |
LA Lakers (HOLLOW) Esports v MIL Bucks (DOUBLEFOUR) Esports
|
|
58-69
|
|
Windhondenrennen |
AUS Bendigo |
03/28 08:52 |
- Bendigo v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Ebasketball Battle - 4x5 minuten |
03/28 08:50 |
LA Clippers (Lalkoff) Esports v LA Lakers (Andrik) Esports
|
|
61-81
|
|
Basketbal |
Ebasketball Battle - 4x5 minuten |
03/28 08:50 |
PHI 76ers (Resarke) Esports v POR Trail Blazers (Moody) Esports
|
|
74-83
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
03/28 08:50 |
Serhii Solomko v Andrii Kurtenko
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
03/28 08:50 |
Simon Matousch v Jiri Medlin
|
|
3-2
|
|
Tennis |
ITF - M15 Antalya |
03/28 08:50 |
Louis Tessa v Nicolai Budkov Kjaer
|
|
away
|
|
Windhondenrennen |
AUS Angle Park |
03/28 08:49 |
- Angle Park v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 08:46 |
Arsenal (FEARGGWP) Esports v Dortmund (labotryas) Esports
|
|
0-2
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 08:46 |
A.Madrid (Upcake22) Esports v Napoli (Flewless_phoenix) Esports
|
|
1-1
|
|
Windhondenrennen |
AUS Hobart |
03/28 08:46 |
- Hobart v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
03/28 08:45 |
Tottenham (Adriano) Esports v Liverpool (Odin) Esports
|
|
2-5
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
03/28 08:45 |
Arsenal (Obelix) Esports v Man Utd (Rafaelo) Esports
|
|
2-2
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 08:45 |
Bayern (Goliath) Esports v Dortmund (TongPo) Esports
|
|
2-2
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 08:45 |
VfB Stuttgart (Mosquito) Esports v RB Leipzig (Professor) Esports
|
|
4-3
|
|
Tafeltennis |
TT Star Series |
03/28 08:45 |
Pavel Sirucek v Michal Benes
|
|
3-1
|
|
Paardenraces |
JPN Urawa |
03/28 08:45 |
- Urawa v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 08:45 |
Roma (David) Esports v AC Milan (Saigon) Esports
|
|
5-1
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 08:45 |
Juventus (Carlos) Esports v Napoli (Anthem) Esports
|
|
3-2
|
|
Voetbal |
Australië - FFA Cup - Kwalificatie |
03/28 08:45 |
Langwarrin v Doveton
|
|
3-1
|
|
Tennis |
ITF W35 - Santa Margherita |
03/28 08:45 |
Anouk Koevermans v Anastasia Abbagnato
|
|
2-6,5-7
|
|
Paardenraces |
AUS Pakenham |
03/28 08:45 |
- Pakenham v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Sandown Par |
03/28 08:43 |
- Sandown Park v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 08:42 |
Inter (Jekunam) Esports v Sevilla (dm1trena) Esports
|
|
3-0
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 08:42 |
Newcastle (lowheels) Esports v Galatasaray (Rus_1995_LAN) Esports
|
|
1-0
|
|
Basketbal |
Ebasketball H2H GG League - 4x5min |
03/28 08:42 |
MEM Grizzlies (THA KID) Esports v LA Lakers (CARNAGE) Esports
|
|
82-74
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
03/28 08:41 |
David Sabuka v Oleh Plyska
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
03/28 08:40 |
Reche Salvador v Pablo Bernabeu
|
|
0-3
|
|
Tennis |
ITF W35 - Santa Margherita |
03/28 08:40 |
Eva Vedder v Leonie Kung
|
|
4-6,4-6
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
03/28 08:40 |
Szymon Kolasa v Karol Wisniewski
|
|
3-2
|
|
Tafeltennis |
Tafeltennis - Challenger Series |
03/28 08:40 |
Akito Itagaki v Oliver Both
|
|
1-3
|
|
Windhondenrennen |
AUS Albion Park |
03/28 08:40 |
- Albion Park v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Bendigo |
03/28 08:37 |
- Bendigo v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
03/28 08:35 |
Dawid Pelczar v Bartlomiej Molka
|
|
3-0
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
03/28 08:35 |
Roman Konkulovskyi v Viktor Slozka
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
03/28 08:35 |
Yaroslav Kovshun v Vasiliy Smyk
|
|
3-0
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
03/28 08:35 |
Piotr Chodorski v Jakub Folwarski
|
|
1-3
|
|
Tennis |
ITF - W15 Antalya |
03/28 08:35 |
Luca Udvardy v Katerina Tsygourova
|
|
2-6,6-3,6-0
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 08:34 |
Man Utd (BlackStar98) Esports v A.Madrid (Upcake22) Esports
|
|
2-2
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 08:34 |
Napoli (Flewless_phoenix) Esports v Arsenal (FEARGGWP) Esports
|
|
1-1
|
|
Windhondenrennen |
AUS Dapto |
03/28 08:34 |
- Dapto v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Ebasketball H2H GG League - 4x5min |
03/28 08:32 |
CLE Cavaliers (KJMR) Esports v DAL Mavericks (VEX) Esports
|
|
72-70
|
|
Windhondenrennen |
AUS Hobart |
03/28 08:31 |
- Hobart v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 08:30 |
Sevilla (dm1trena) Esports v Newcastle (lowheels) Esports
|
|
3-3
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
03/28 08:30 |
AC Milan (Bomb1to) Esports v Inter (Jekunam) Esports
|
|
0-1
|
|
Voetbal |
Vietnam - 2e divisie |
03/28 08:30 |
Dak Lak v Tay Nguyen Gia Lai
|
|
4-0
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
03/28 08:30 |
Man Utd (Rafaelo) Esports v Liverpool (Odin) Esports
|
|
3-2
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
03/28 08:30 |
Arsenal (Obelix) Esports v Man City (Walter) Esports
|
|
2-3
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 08:30 |
RB Leipzig (Professor) Esports v Dortmund (TongPo) Esports
|
|
1-3
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 08:30 |
VfB Stuttgart (Mosquito) Esports v Bayer 04 (Ivan) Esports
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
03/28 08:30 |
Dmytro Yurkov v Roman Horokh
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
03/28 08:30 |
Serhii Chuhai v Oleksandr Ziakun
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
03/28 08:30 |
Simon Kadavy v Ales Hlawatschke
|
|
3-2
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
03/28 08:30 |
Alexander Hejduk v Ondrej Baly
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
03/28 08:30 |
Martin Zizka v Jaroslav Kepka Jnr
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
03/28 08:30 |
Michal Vavrecka v Jan Przybyla
|
|
0-3
|
|
Paardenraces |
JPN Nagoya |
03/28 08:30 |
- Nagoya v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 08:30 |
Roma (David) Esports v Inter (Ozil) Esports
|
|
2-4
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 08:30 |
Napoli (Anthem) Esports v AC Milan (Saigon) Esports
|
|
5-3
|
|
Voetbal |
Australië - FFA Cup - Kwalificatie |
03/28 08:30 |
Port Melbourne SC v Oakleigh Cannons
|
|
0-0
|
|
Voetbal |
Australië - FFA Cup - Kwalificatie |
03/28 08:30 |
Melbourne Knights v South Melbourne
|
|
0-2
|
|
Voetbal |
Australië - FFA Cup - Kwalificatie |
03/28 08:30 |
Hoppers Crossing SC v Brimbank
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF W35 - Santa Margherita |
03/28 08:30 |
Aurora Zantedeschi v Sofia Shapatava
|
|
4-6,3-6
|
|
Tennis |
ITF W35 - Santa Margherita |
03/28 08:30 |
Angelica Raggi v Lola Radivojevic
|
|
5-7,6-3,7-5
|
|
Tennis |
ITF W35 - Santa Margherita |
03/28 08:30 |
Sina Herrmann v Sara Cakarevic
|
|
3-6,6-7
|
|
Tennis |
ITF - M25 Santa Margherita |
03/28 08:30 |
Milan Markovits v Marcello Serafini
|
|
2-6,3-6
|
|
Basketbal |
Australië - NBL |
03/28 08:30 |
Tasmania JackJumpers v Melbourne United
|
|
86-88
|
|
Australian football |
AFL |
03/28 08:30 |
Brisbane v Collingwood
|
|
72-92
|
|
Windhondenrennen |
AUS Angle Park |
03/28 08:28 |
- Angle Park v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
03/28 08:25 |
Roman Oliinyk v Denys Maltsev
|
|
0-3
|
|