Date | R | Thuis vs Uit | - |
---|---|---|---|
05/10 12:00 | 13 | FC Gagra vs FC Samtredia | View |
05/10 15:00 | 13 | Dila Gori vs Torpedo Kutaisi | View |
05/10 16:00 | 13 | Kolkheti Poti vs Samgurali | View |
05/10 17:00 | 13 | Dinamo Tbilisi vs FC Iberia 1999 | View |
05/11 17:00 | 13 | Dinamo Batumi vs FC Telavi | View |
05/14 12:30 | 14 | Samgurali vs FC Gagra | View |
05/14 12:30 | 14 | FC Samtredia vs Dinamo Tbilisi | View |
05/14 16:00 | 14 | FC Iberia 1999 vs Dila Gori | View |
05/15 15:00 | 14 | FC Telavi vs Kolkheti Poti | View |
05/15 17:00 | 14 | Torpedo Kutaisi vs Dinamo Batumi | View |
05/18 12:30 | 15 | Samgurali vs FC Samtredia | View |
05/18 16:00 | 15 | Dila Gori vs Dinamo Tbilisi | View |
Date | R | Thuis vs Uit | - |
---|---|---|---|
05/02 17:00 | 12 | [4] Torpedo Kutaisi vs Dinamo Tbilisi [6] | 0-0 |
05/02 16:00 | 12 | [7] FC Telavi vs Dila Gori [3] | 0-1 |
05/02 12:00 | 13 | Dila Gori vs Torpedo Kutaisi | PPT. |
05/02 12:00 | 13 | FC Gagra vs FC Samtredia | PPT. |
05/02 12:00 | 13 | Dinamo Batumi vs FC Telavi | PPT. |
05/02 12:00 | 13 | Kolkheti Poti vs Samgurali | PPT. |
05/02 12:00 | 13 | Dinamo Tbilisi vs FC Iberia 1999 | PPT. |
05/02 11:00 | 12 | [10] FC Samtredia vs FC Iberia 1999 [1] | 0-3 |
05/01 16:00 | 12 | [9] FC Gagra vs Kolkheti Poti [5] | 2-0 |
05/01 12:00 | 12 | [8] Samgurali vs Dinamo Batumi [3] | 0-1 |
04/28 12:00 | 12 | Samgurali vs Dinamo Batumi | PPT. |
04/28 12:00 | 12 | FC Samtredia vs FC Iberia 1999 | PPT. |
De Erovnuli Liga, voorheen Oemaghlesi Liga, (Georgisch: ეროვნული ლიგა) is de hoogste voetbalcompetitie in Georgië georganiseerd door de Georgische voetbalbond.
De competitie is sinds 1990, na de onafhankelijkheid van de Sovjet-Unie, de hoogste nationale divisie. Van 1927 tot 1989 was de competitie een regionale competitie binnen de Sovjet-Unie.
De huidige positie van Georgië op de UEFA-coëfficiëntenranglijst betekent dat van de Georgische deelnemers aan de Europese toernooien de kampioen zich plaatst voor de (voorronden van de) UEFA Champions League en de nummers twee en drie zich plaatsen, samen met de bekerwinnaar, voor de (voorronden van de) UEFA Europa Conference League. Nummer 10 degradeert naar de Erovnuli Liga 2. Nummers 8 en 9 spelen promotie-/degradatiewedstrijden tegen de nummers 2 en 3 van de Erovnuli Liga 2