Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Gauthier Onclin vs Carl Soderlund
4-6,0-6
28 |
Gauthier Onclin vs Romain Barbosa
2-6,6-4,7-5
28 |
Clement Geens vs Carl Soderlund
3-6,2-6
27 |
Clement Geens vs Simon Carr
7-6,4-6,6-4
27 |
Carl Soderlund vs Zizou Bergs
6-3,6-0
27 |
Gauthier Onclin vs Simon Beaupain
6-4,6-1
27 |
Romain Barbosa vs Karl Friberg
2-6,6-4,6-2
26 |
Daniel De Jonge vs Gauthier Onclin
7-6,3-6,1-6
26 |
Charles Broom vs Zizou Bergs
2-6,6-3,1-6
26 |
Simon Beaupain vs Felipe Derdoy
6-3,7-6
26 |
Arnaud Bovy vs Carl Soderlund
6-7,2-6
26 |
Nicolas Tepmahc vs Karl Friberg
5-7,6-1,2-6
**ITF M15 Koksijde: Een tennismanifestatie op het hoogste niveau**
Welkom bij de ITF M15 Koksijde, een prestigieus tennistoernooi dat plaatsvindt in het prachtige kuststadje Koksijde. Dit evenement trekt 's werelds meest getalenteerde spelers aan, die strijden om belangrijke punten op de ATP-ranglijst.
**Spannende wedstrijden**
Vanaf [startdatum] tot [einddatum] zullen toptennissers het tegen elkaar opnemen in bloedstollende wedstrijden op de hardcourtbanen van het TC Koksijde. Van de spannende openingspartijen tot de zinderende finale, elk moment belooft een waar spektakel te worden.
**Rising stars en gevestigde namen**
De ITF M15 Koksijde biedt het perfecte podium voor opkomende talenten om hun kunnen te tonen. Getalenteerde junioren en veelbelovende spelers zullen strijden tegen ervaren professionals die hun waarde al hebben bewezen op het internationale circuit.
**Spectaculair entertainment**
Bezoekers van de ITF M15 Koksijde kunnen genieten van meer dan alleen spannende tenniswedstrijden. Er zijn ook foodtrucks, bars en een gezellige sfeer die het evenement net dat beetje extra geven.
**Ticketopties**
Tickets voor de ITF M15 Koksijde zijn nu verkrijgbaar. Kies uit verschillende opties, waaronder dagtickets, weekkaarten en VIP-arrangementen die exclusieve voordelen bieden.
**Kom en ervaar de sensatie**
Of je nu een fervent tennisfan bent of gewoon op zoek bent naar een leuk dagje uit, de ITF M15 Koksijde is een evenement dat je niet mag missen. Beleef de spanning, bewonder de vaardigheden van 's werelds beste spelers en geniet van een onvergetelijke ervaring aan de kust.