AUS Horsham

De Greyhoundracingvereniging Horsham organiseert een sensationeel Greyhoundtoernooi op het prachtige Horsham Greyhoundstadion.

Op [datum] arriveren de snelste windhonden uit Australië om te strijden om de prestigieuze titel "AUS Horsham". Dit spannende toernooi belooft een adrenalinestoot met razendsnelle races en onvergetelijke momenten.

Ervaar de spanning van de races terwijl de getrainde windhonden met verbazingwekkende snelheden over het rechte stuk vliegen. Geniet van heerlijke gerechten en drankjes terwijl u getuige bent van de uitzonderlijke atletische prestaties van deze prachtige honden.

Het evenement biedt:

* Excitante Greyhoundraces met de beste honden uit Australië
* Een levendige sfeer met livemuziek en entertainment
* Heerlijke gerechten en dranken om van te genieten
* Een kans om de windhonden van dichtbij te zien en met de trainers te praten

Of je nu een fervent renfan bent of gewoon op zoek bent naar een onvergetelijke dag vol opwinding, het AUS Horsham Greyhound Tournament mag je niet missen.

Koop nu je tickets en wees erbij voor deze unieke en opwindende race-ervaring!