ITF M15 - Paguera

**ITF M15 - Paguera**

Kom genieten van spannend tennistoernooi op het prachtige eiland Mallorca. Het ITF M15 - Paguera toernooi brengt de beste tennistalenten van over de hele wereld samen voor een week vol intense competitie en adembenemende actie.

**Datum:** [vul de datum in]
**Locatie:** Club de Tennis Paguera, Paguera, Mallorca

* [Vul de lijst van deelnemers in]

* Dagelijkse wedstrijden van 09:00 uur tot 18:00 uur
* Finale op [vul de datum in] om 12:00 uur

**Tickets:**
* Tickets zijn verkrijgbaar aan de kassa van de club
* Prijzen variëren van [vul de prijsinformatie in]

**Faciliteiten:**
* 8 buitenbanen met kunstgras
* Clubhouse met bar en restaurant
* Gratis parkeergelegenheid

Beleef de sensatie van live tennis op een van de mooiste locaties van Mallorca. Kom naar het ITF M15 - Paguera toernooi en juig voor jouw favoriete spelers terwijl ze strijden om de overwinning!