Cabourg

Teams

**Belgisch en Internationaal kampioenschap Dravers in Cabourg**

Welkom op de officiële website van het Belgisch en Internationaal Kampioenschap Dravers in Cabourg.

Dit prestigieuze evenement vindt al meer dan 60 jaar plaats in de prachtige Normandische kustplaats Cabourg. Jaarlijks strijden de beste dravers en hun topjockeys om de felbegeerde Prix d'Amérique Legend Races.

**Programma**

Het evenement bestaat uit een reeks kwalificatiewedstrijden en een grote finale. De kwalificatiewedstrijden vinden plaats in de maanden oktober en november, terwijl de finale in januari plaatsvindt.

**Paarden en jockeys**

De deelnemende paarden zijn afkomstig uit verschillende landen, waaronder België, Frankrijk, Noorwegen en Zweden. De jockeys zijn topruiters met jarenlange ervaring in de drafsport.

**Tickets en accommodatie**

Tickets voor de kwalificatiewedstrijden en de finale zijn nu te koop. Er is een breed scala aan accommodatiemogelijkheden beschikbaar in Cabourg en omgeving.

**Entertainment en activiteiten**

Naast de spannende drafwedstrijden biedt het evenement ook tal van entertainment- en activiteiten voor bezoekers van alle leeftijden. Geniet van livemuziek, eet kraampjes en familie-vriendelijke attracties.

**Ervaar de magie van het draven in Cabourg**

Mis dit niet en ervaar de magie van het draven in Cabourg. Koop nu uw tickets en maak deel uit van dit spectaculaire evenement.