Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Safiya Carrington vs Yuliana Lizarazo
7-6,3-6,1-6
28 |
Alice Gillan vs Safiya Carrington
2-6,1-6
28 |
Nadia Echeverria Alam vs Yuliana Lizarazo
3-6,6-1,6-7
27 |
Alice Gillan vs Breana Stampfli
Walkover
27 |
Sabastiani Leon vs Yuliana Lizarazo
6-4,3-6,4-6
27 |
Olga Brozda vs Safiya Carrington
2-6,7-6,1-6
27 |
Nadia Echeverria Alam vs Lexie Stevens
2-6,7-5,6-3
26 |
Alice Gillan vs Tricia Mar
6-3,6-3
26 |
Breana Stampfli vs Maileen Nuudi
7-5,6-0
26 |
Maria Tanasescu vs Olga Brozda
3-6,5-7
26 |
Nadia Echeverria Alam vs Payton Andrews
6-3,6-1
26 |
Pauline Wuarin vs Yuliana Lizarazo
0-6,0-6
**ITF W15 Tacarigua**
Welkom bij het ITF W15 Tacarigua tennistoernooi, gehouden in het pittoreske Tacarigua, Trinidad en Tobago. Dit toernooi op World Tennis Tour-niveau biedt een spannende strijd tussen opkomende en gevestigde tennissers.
**Datum en locatie:**
* Data: [Vul de data in]
* Locatie: [Vul de locatie in]
Het toernooi verwelkomt 32 singlespelers en 16 dubbelspelteams. De deelnemerslijst is een mix van lokale talenten en internationale sterren.
**Categorie:**
W15-toernooien zijn onderdeel van de ITF World Tennis Tour, een circuit van professionele tennistoernooien voor zowel mannen als vrouwen.
**Prijzenpot:**
De totale prijzenpot bedraagt [Vul het bedrag in]. Naast geldprijzen worden er ook waardevolle WTA-ranglijstpunten toegekend.
**Speelschema:**
Het toernooi omvat een reeks enkel- en dubbelspelwedstrijden. Het hoofdschema start op [Vul de datum in].
**Tickets:**
Tickets zijn online en aan de poort verkrijgbaar. Er zijn verschillende ticketcategorieën, variërend van dagtickets tot weekpassen.
Kom naar het ITF W15 Tacarigua tennistoernooi en geniet van het hoogwaardige tennis op een prachtige locatie. Steun de opkomende sterren van de sport en moedig je favoriete spelers aan in hun streven naar glorie.