Strasbourg

**Strasbourg Hippiade**

Beleef de spanning en opwinding van paardenraces op zijn best tijdens de prestigieuze Strasbourg Hippiade. Deze jaarlijkse bijeenkomst brengt de beste ruiters en paarden uit de hele wereld samen op de iconische renbaan van Strasbourg.

**Spannende wedstrijden**

Getuige zijn van een reeks opwindende races, waaronder vlakke races, hindernisraces en steile races. Elk evenement is nauwkeurig ontworpen om de vaardigheden en het uithoudingsvermogen van de paarden en hun berijders te testen.

**Elite ruiters**

Maak kennis met een keur aan bekroonde ruiters, waaronder Olympische medaillewinnaars, wereldkampioenen en opkomende sterren. Ze zullen hun ongelooflijke vaardigheid en connectie met hun paarden tentoon spreiden.

**Prachtige paarden**

Bewonder de schoonheid en atletische vaardigheden van de volbloedpaarden die deelnemen aan de races. Van krachtige hengsten tot gracieuze merries, deze paarden zijn een lust voor het oog.

**Een unieke sfeer**

De racebaan van Strasbourg bruist van energie tijdens de Hippiade. Geniet van de feestelijke sfeer, bewonder de majestueuze paarden en laat je meeslepen door het enthousiasme van de menigte.

**Opties voor het publiek**

Kies uit een reeks ticketmogelijkheden, waaronder VIP-lounges met exclusieve voorzieningen en panoramische uitzichten. Er zijn ook familiezones en kindvriendelijke activiteiten om het evenement voor alle leeftijden leuk te maken.

**Een onvergetelijke ervaring**

De Strasbourg Hippiade is meer dan alleen een paardenrace-evenement. Het is een onvergetelijke ervaring die je meeneemt naar de wereld van paardenraces, adrenaline en opwinding. Boek vandaag nog je tickets en beleef de spanning van de Strasbourg Hippiade!