AUS Queanbeyan

**AUS Queanbeyan Paardenracetoernooi**

**Datum:** [datum invoegen]

**Locatie:** Queanbeyan Racing Club, Canberra, Australië

**Over het toernooi:**

Het AUS Queanbeyan Paardenracetoernooi is een prestigieuze racemeeting die wordt gehouden in het prachtige Queanbeyan Racing Club. Het toernooi trekt jaarlijks de beste paarden en jockeys uit Australië en daarbuiten.

Beleef de spanning en sensatie van paardenraces terwijl je getuige bent van razendsnelle sprints en behendige manoeuvres op de baan. Kies je favoriete paard en moedig het aan naar de overwinning.

* Vijf spannende races over een afstand van 900 meter tot 1200 meter
* Eersteklas racepaden met een panoramisch uitzicht op de bergen
* Vermakelijke bars en restaurants met gastronomische gerechten en dranken
* Wedden op paardenraces voor een extra dosis spanning
* Gezinsvriendelijke activiteiten, zoals een kinderzone en optredens van livemuziek

**Tickets:**

Bestel je tickets vooraf om verzekerd te zijn van een plaats bij deze onvergetelijke racemeeting. Tickets zijn beschikbaar in verschillende categorieën, waaronder algemene toegang, vip-zitplaatsen en gastvrijheidspakketten.

**Reis:**

Het Queanbeyan Racing Club is gemakkelijk bereikbaar met de auto of het openbaar vervoer. Er is voldoende parkeergelegenheid op het terrein.

Beleef een onvergetelijke dag op de renbaan tijdens het AUS Queanbeyan Paardenracetoernooi. Wedden op je favoriete paarden, geniet van lekker eten en drinken, en maak deel uit van de energieke racesfeer.