Tennis |
ITF - M15 Kursumlijska Banja |
04/19 13:30 |
Daniil Romanov v Michal Krajci
|
|
3-6,1-6
|
|
Voetbal |
Tunesië - Beker |
04/19 13:30 |
AS Mhamdia v Bizertin
|
|
1-2
|
|
Voetbal |
Rusland - 2e divisie |
04/19 13:30 |
Amkar Perm v Smena Kazan
|
|
1-2
|
|
Windhondenrennen |
Crayford |
04/19 13:29 |
Crayford v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Mandurah |
04/19 13:29 |
- Mandurah v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
04/19 13:28 |
Roma (Koftovsky) Esports v Napoli (Wboy) Esports
|
|
1-4
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
04/19 13:28 |
Juventus (nikkitta) Esports v AC Milan (lion) Esports
|
|
1-1
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
04/19 13:25 |
Wojciech Gluszek v Kamil Rudomina
|
|
3-2
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
04/19 13:25 |
Aleksander Lilien v Tomasz Filbrandt
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
04/19 13:25 |
Jonas Kulveit v Filip Marat
|
|
3-2
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
04/19 13:25 |
Maksym Tytskyi v Eduard Rubtsov
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
04/19 13:25 |
Rostyslav Fylypiv v Hryhoriy Oliynyk
|
|
3-0
|
|
Paardenraces |
Fairview (SA) |
04/19 13:25 |
Fairview (ZA) v
|
|
View
|
|
Tennis |
WTA - Oeiras |
04/19 13:25 |
Clara Tauson v Matilde Jorge
|
|
6-1,6-3
|
|
Tennis |
ITF - M15 Kursumlijska Banja |
04/19 13:25 |
Jack Loge v Zoran Ludoski
|
|
6-4,2-6,4-10
|
|
Basketbal |
Ebasketball H2H GG League - 4x5min |
04/19 13:24 |
LA Lakers (RAMZ) Esports v MIL Bucks (AM) Esports
|
|
57-58
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
04/19 13:24 |
Barcelona (Rus_1995_LAN) Esports v Real Madrid (d1pseN) Esports
|
|
2-3
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
04/19 13:24 |
Bayern (lowheels) Esports v Man City (Jekunam) Esports
|
|
2-2
|
|
Windhondenrennen |
Newcastle |
04/19 13:24 |
Newcastle v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Mullingar |
04/19 13:22 |
Mullingar v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Saint-Cloud |
04/19 13:21 |
Saint-Cloud v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
04/19 13:20 |
Miloslav Hubka v Jan Framberk
|
|
0-3
|
|
Tennis |
ITF - M15 Monastir - HD |
04/19 13:20 |
Agafonov/Liaonenka v Donski/Pokorny
|
|
6-7,7-6,10-8
|
|
Tennis |
ATP - Barcelona |
04/19 13:20 |
Matteo Arnaldi v Casper Ruud
|
|
4-6,3-6
|
|
Tennis |
ITF - W35 Hammamet - DD |
04/19 13:20 |
Herazo Gonzalez/McPhee v Hrda/Turini
|
|
6-4,6-1
|
|
e-sport |
CS2 - EsportsBattle |
04/19 13:20 |
REMBAZA v Gameinside
|
|
0-2
|
|
Paardenraces |
Ayr |
04/19 13:20 |
Ayr v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF - W15 Kursumlijska Banja - DD |
04/19 13:20 |
Requena/Zaparyniuk v De Koning/Hageman
|
|
1-6,6-7
|
|
Windhondenrennen |
Kinsley |
04/19 13:17 |
Kinsley v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
04/19 13:16 |
AC Milan (lion) Esports v Inter (Senior) Esports
|
|
2-3
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
04/19 13:16 |
Napoli (Wboy) Esports v Juventus (nikkitta) Esports
|
|
3-1
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
04/19 13:15 |
Bayern (Andrew) Esports v A.Madrid (Joshua) Esports
|
|
4-5
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
04/19 13:15 |
Barcelona (VanGogh) Esports v PSG (Donatello) Esports
|
|
5-2
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/19 13:15 |
A.Madrid (Cantona) Esports v A.Bilbao (aibothard) Esports
|
|
3-2
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/19 13:15 |
Real Madrid (Chemist) Esports v Barcelona (Nio) Esports
|
|
4-2
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
04/19 13:15 |
England (Odin) Esports v Italy (Obelix) Esports
|
|
6-3
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
04/19 13:15 |
Netherlands (Adriano) Esports v Portugal (Alexis) Esports
|
|
7-4
|
|
Tennis |
ITF - W50 Calvi |
04/19 13:15 |
Irina Ramialison v Mona Barthel
|
|
1-6,2-6
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
04/19 13:15 |
Miroslav Sklensky v Lukasz Jarocki
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
04/19 13:15 |
Michal Makara v Miroslav Hajek
|
|
3-2
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/19 13:15 |
West Ham (Boris) Esports v AC Milan (Aladdin) Esports
|
|
3-3
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/19 13:15 |
Benfica (Panic) Esports v Marseille (Nazario) Esports
|
|
3-5
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
04/19 13:12 |
Real Madrid (d1pseN) Esports v PSG (dm1trena) Esports
|
|
4-4
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
04/19 13:12 |
Man City (Jekunam) Esports v Barcelona (Rus_1995_LAN) Esports
|
|
2-2
|
|
Basketbal |
Ebasketball H2H GG League - 4x5min |
04/19 13:12 |
LA Lakers (CARNAGE) Esports v MIL Bucks (TYCOON) Esports
|
|
75-56
|
|
Windhondenrennen |
Harlow |
04/19 13:12 |
Harlow v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Newbury |
04/19 13:12 |
Newbury v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF - W35 Hammamet - DD |
04/19 13:10 |
Struplova/Zaytseva v Mansouri/Milovanovic
|
|
5-7,7-6,11-9
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
04/19 13:10 |
Oleksandr Zhurba v Andrii Datsenko
|
|
2-1
|
|
Tennis |
ITF - M25 Hammamet - HD |
04/19 13:10 |
Kouzmine/Ovcharenko v de Krom/Nijboer
|
|
3-6,6-7
|
|
Tennis |
ITF - W15 Kursumlijska Banja |
04/19 13:10 |
Laura Svatikova v Natalija Senic
|
|
4-6,3-6
|
|
Windhondenrennen |
Crayford |
04/19 13:09 |
Crayford v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Mandurah |
04/19 13:09 |
- Mandurah v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
04/19 13:05 |
Andrzej Krezel v Karol Guzy
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
04/19 13:05 |
Serhii Rak v Andrii Zeniuk
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
04/19 13:05 |
Krzysztof Marcinowski v Damian Korczak
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
04/19 13:05 |
Viktor Leonov v Oleksandr Shyshman
|
|
0-3
|
|
Darten |
Modus Super Series Week 8 |
04/19 13:05 |
Jonathan Worsley v Martin Grearson
|
|
4-3
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
04/19 13:04 |
Inter (Senior) Esports v Napoli (Wboy) Esports
|
|
4-2
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
04/19 13:04 |
Juventus (nikkitta) Esports v Roma (Koftovsky) Esports
|
|
2-3
|
|
Windhondenrennen |
Newcastle |
04/19 13:04 |
Newcastle v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Amiens |
04/19 13:02 |
Amiens v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Ebasketball H2H GG League - 4x5min |
04/19 13:02 |
DAL Mavericks (THA KID) Esports v PHX Suns (JABZ) Esports
|
|
74-76
|
|
Windhondenrennen |
Mullingar |
04/19 13:02 |
Mullingar v
|
|
View
|
|
Handbal |
Iraq Premier League |
04/19 13:00 |
Al Shorta (Irq) v Naft Misan
|
|
45-22
|
|
Zaalvoetbal |
Georgië - Premier League |
04/19 13:00 |
FTC PSP v Army
|
|
1-3
|
|
Voetbal |
Rwanda - 2e divisie |
04/19 13:00 |
Vision JN FC v City Boys FC
|
|
3-1
|
|
Voetbal |
Wereld - Vriendschappelijke clubwedstrijden |
04/19 13:00 |
Uhamiaji FC v Black Sailors
|
|
2-0
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/19 13:00 |
A.Bilbao (aibothard) Esports v Barcelona (Nio) Esports
|
|
3-2
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/19 13:00 |
Real Madrid (Chemist) Esports v Girona (General) Esports
|
|
3-2
|
|
Basketbal |
Syria Cup Women |
04/19 13:00 |
Ittihad Women (Syr) v Huteen Women
|
|
68-45
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
04/19 13:00 |
Ondrej Kus v Michal Raska
|
|
3-2
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
04/19 13:00 |
Michal Lysakowski v Adam Gdula
|
|
3-0
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
04/19 13:00 |
PSG (Donatello) Esports v A.Madrid (Joshua) Esports
|
|
2-4
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
04/19 13:00 |
Barcelona (VanGogh) Esports v Real Madrid (Samuel) Esports
|
|
4-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
04/19 13:00 |
Josef Belovsky v Ladislav Janousek
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
04/19 13:00 |
Petr Wejwoda v Jiri Koudela
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
04/19 13:00 |
Milan Longin v Jiri Kalanyos
|
|
3-0
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
04/19 13:00 |
Barcelona (Rus_1995_LAN) Esports v Bayern (lowheels) Esports
|
|
2-3
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
04/19 13:00 |
PSG (dm1trena) Esports v Man City (Jekunam) Esports
|
|
1-6
|
|
Volleybal |
Polen - Uni Champs - 3 sets |
04/19 13:00 |
Uniwersytet Jagiellonski Krakow v UKEN Krakow
|
|
0-2
|
|
Volleybal |
Polen - Uni Champs - 3 sets |
04/19 13:00 |
Politechnika Rzeszow v UPr Lublin
|
|
2-0
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
04/19 13:00 |
Mateusz Trela v Dawid Kotwica
|
|
1-3
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/19 13:00 |
West Ham (Boris) Esports v Marseille (Nazario) Esports
|
|
2-4
|
|
Volleybal |
Afrikaanse clubkampioenschappen |
04/19 13:00 |
Mugher v Equity Bank
|
|
3-0
|
|
Tennis |
ITF - M25 Hammamet - HD |
04/19 13:00 |
Lobanov/Ouakaa v Agostini/De Vincentis
|
|
6-4,0-6,10-4
|
|
e-sport |
CODM - China Masters |
04/19 13:00 |
Wolves v eStarPro
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
04/19 13:00 |
Serhii Miroshnychenko v Serhii Priadko
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
04/19 13:00 |
Oleksandr Hoholev v Eduard Shymanskyi
|
|
0-3
|
|
Darten |
European Tour 4 |
04/19 13:00 |
Luke Woodhouse v Martin Lukeman
|
|
6-4
|
|
Voetbal |
Macau - 1e divisie |
04/19 13:00 |
Macau universiteit v Cheng Fung
|
|
0-3
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/19 13:00 |
SC Freiburg (Magdy) Esports v AC Milan (Aladdin) Esports
|
|
4-3
|
|
Voetbal |
Kosovo - Divisie 1 |
04/19 13:00 |
KF Ramiz Sadiku v KF Ferizaj
|
|
1-2
|
|
Voetbal |
Algerije - D1 Championship - Dames |
04/19 13:00 |
ASOC Women v ASJ Canastel Women
|
|
4-0
|
|
Voetbal |
Kosovo - Divisie 1 |
04/19 13:00 |
KF 2 Korriku v Vllaznia
|
|
Postponed
|
|
Voetbal |
Kosovo - Divisie 1 |
04/19 13:00 |
KF Ulpiana v KF Prishtina e Re
|
|
Postponed
|
|
Paardenraces |
Fontwell |
04/19 13:00 |
Fontwell v
|
|
View
|
|
e-sport |
CS2 - IEM Katowice |
04/19 13:00 |
Clutch Gaming v TYLOO
|
|
Cancelled
|
|
Voetbal |
Syrië - 1e divisie |
04/19 13:00 |
Jableh v Al Futowa
|
|
1-0
|
|
Voetbal |
Syrië - 1e divisie |
04/19 13:00 |
Al Wathba SC v Hutteen
|
|
0-0
|
|